مدیریت و کارکنان

تجربه | صلاحیت | خلاقیت
گرهارد رابنشتاینر

عضو هیأت مدیره

گرهارد رابنشتاینر، فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی از دانشگاه Graz، از سال 1985 کار خود را در صنعت برق آغاز نمود. در سال 2000، او شروع به کار در زمینه انرژی خورشیدی نمود و شرکت GREENoneTEC Solarindustrie GmbH را به مدت 6 سال اداره نمود، سپس در تأسیس KIOTO Clear Energy AG همکاری داشت و در نهایت کی پی وی سولار را بنیان نهاد. از آن زمان، شرکت کی پی وی تبدیل به یک پیمانکار شناخته شده در زمینه انرژی خورشیدی شده و از سال 2016 به گروه پی وی اینوست پیوسته است. او در حال حاضر، یکی از مدیران عامل گروه پی وی اینوست است.

Profile

گونتر گرابنر

عضو هیأت مدیره

گونتر گرابنر بنیانگذار و مدیرعامل گروه پی وی اینوست، کمپانی مادر شرکت کی پی وی سولار است. او بعد از فارغ التحصیلی در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه Graz، دوره های پیشرفته متعددی از جمله دوره آموزشی مدیریت Fontainebleau را گذرانده است. او متخصص شناخته شده در حوزه تأمین مالی با بیش از 14 سال سابقه کار در پست های ارشد متعدد در بزرگترین بانک اتریش، در شهرهای وین، نیویورک و کارینتیا است. قبل از تأسیس گروه پی وی اینوست در سال 2009، او موسسه ای جهت مشاوره در زمینه تأمین مالی و آنالیز رضایت مشتری داشت.

Profile

سید مهدی محقق

مدیر عامل

دانشجوی دکتری، مدل سازی سیستم های انرژی (دانشگاه لندن – UCL)
فوق لیسانس مدل سازی تقضای انرژی (دانشگاه لندن – UCL)
فوق لیسانس تکنولوژی های انرژی تجدید پذیر (دانشگاه برونل – لندن)
لیسانس مهندسی مکانیک، دانشکده فنی دانشگاه تهران

متخصص انرژی و توسعه پایدار با تجربه راه اندازی و مدیریت تیم های مهندسی و اجرایی.
بیشترین فعالیت حرفه ای خود را در زمینه فناوری خورشیدی تجربه کرده است و تجربه گسترده ای در توسعه کسب و کار دارد. پس از فارغ التحصیلی در رشته مهندسی مکانیک (کارشناسی) از دانشگاه تهران در سال 1385، در تاسیس شرکت رادنور سولار که در طراحی و اجرای راه حل های انرژی تجدید پذیر در ایران و خاورمیانه فعال بود، مشارکت داشت.

LinkedIn Profile

نگین بهشت کار

مدیر عملیات

  • فوق لیسانس مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی دانشگاه صنعتی شریف
  • لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

نگین بهشت کار متخصص حوزه انرژی و صنایع نیروگاهی است. او کار خود را از شرکت مپنا آغاز کرد و پس از 7 سال کار در این شرکت در زمینه نیروگاههای حرارتی، آب شیرین کن ها و توسعه طرح های جدید، به گروه کی پی وی ملحق شد. او در زمینه تهیه طرح های امکان سنجی پروژه های جدید، تحقیق و توسعه و نوآوری و مدیریت پروژه ها دارای تجربه و تخصص است. او همچنین دارای مدرک بین المللی مدیریت پروژه (PMP) از موسسه PMI است.

LinkedIn Profile

امیر علیش زاده خویی

مشاور فنی

  • دکتری مهندسی مکانیک، دانشگاه تهران
  • کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک، دانشگاه صنعتی شریف
  • کارشناسی مهندسی مکانیک، دانشگاه صنعتی شریف

امیر حرفه خود را به عنوان عضوی از تیم تحقیق و توسعه در حوزه نیروگاه‌های آبی در دانشگاه صنعتی شریف آغاز کرد و به ارائه خدمات به شرکت‌های فرآب و شرکت توسعه منابع آب ونیروی ایران پرداخت. پس از 5 سال فعالیت در آن حوزه، وی به شرکت‌های ناردیس و نیرپارس در حوزه نفت و انرژی پیوست.

با توجه به تجربیات متنوع، امیر به تیم کی پی وی ملحق شد تا در پروژه‌های جاری و شروع پروژه‌های جدید در حوزه انرژی خورشیدی همکاری کند.

Linkedin Profile

آماندا شامیریان

مدیر اجرایی

  • کارشناس ارشد مهندسی سیستم‌های انرژی از دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران

آماندا شامیریان یک مهندس انرژی با تجربه درحوزه صنایع برق و سیستم‌های فتوولتائیک است. او یک مجری نتیجه گرا در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر و توسعه پایدار با درک جامعی از عملیات کسب و کار، تحلیل سود و زیان و بینش حقوقی مورد نیاز برای تصمیم گیری می باشد.

وی همچنین به عنوان دبیر کارگروه حقوقی و مجلس انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران (IRRENA) انتخاب شده و در زمینه اصلاح قراردادهای خرید تضمینی (PPA) و لایحه‌های پیشنهادی به مجلس جهت حمایت از صنعت تجدیدپذیر‌ها فعالیت می نماید.

LinkedIn Profile