شرکتهای همکار

شبکه به هم پیوسته | بین المللی | هدفمند

KPV SOLAR GMBH

کی پی وی سولار، به عنوان یک شرکت پیشروی اتریشی در زمینه طراحی و ساخت نیروگاههای فتوولتاییک و حرارتی خورشیدی فعالیت می نماید. شرکت کی پی وی سولار طراحی و احداث نیروگاههای برق تجدیدپذیر در مقیاس بزرگ را برای سرمایه گذاران بین المللی در اتریش، ایتالیا، اسلوونی، کرواسی، صربستان، جمهوری چک، بلغارستان، اسپانیا و خاورمیانه انجام می دهد.

www.kpv-solar.com

PV-INVEST GMBH

گروه پی وی-اینوست با همراهی بانک ها و مؤسسات تأمین مالی، به سرمایه گذاران شخصی یا مؤسسات سرمایه گذاری روش های تأمین مالی نوآورانه ای را برای احداث نیروگاههای فتوولتاییک با سودآوری بالا ارائه می کند. استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده انرژی برق، نقش مهمی در حفظ تعادل اکولوژیکی و پایداری منابع تولید انرژی ایفا می کند.

www.pv-invest.com

کی پی وی – مهرآباد

کی پی وی – مهرآباد

شرکت انرژی های نوین مهرآباد، یک شرکت پیمانکار با تجربه در زمینه انرژی های تجدیدپذیر علی الخصوص خورشیدی در ایران است که شرکت کی پی وی اتریش پس از چند تجربه کاری مشترک با این شرکت پیمانکار محلی، اقدام به سرمایه گذاری در این شرکت و تأسیس شرکت جدید کی پی وی – مهرآباد با سرمایه گذاری مشترک نموده است.
شرکت کی پی وی – مهرآباد مفتخر است که با ترکیب تخصص بین المللی و تجربه محلی، به عنوان یک پیمانکار کاملاً حرفه ای در صنعت انرژی خورشیدی ایران فعالیت می نماید.

www.kpv-mehrabad.com