کی پی وی سولار ایران

خورشید همیشه در ایران می تابد.

شرکت کی پی وی سولار ایران مفتخر است که با ارائه خدمات مختلف مهندسی، مشاوره، ساخت، اجرا و بهره برداری، در راه گسترش نیروگاههای خورشیدی کوچک و بزرگ در ایران و در مسیر توسعه پایدار ایران زمین گام بر می دارد.

فعالیتهای مختلف کی پی وی شامل طراحی و توسعه نیروگاههای فتوولتائیک بزرگ، انجام امکان سنجی اولیه، یافتن موقعیت مکانی مناسب برای نیروگاه، دریافت کلیه مجوزهای لازم و عقد قرارداد فروش تضمینی برق با سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی (ساتبا) است.

شرکت کی پی وی سولار ایران تحت نظارت و کنترل کیفیت کی پی وی اتریش به عنوان پیمانکار با تجربه نیروگاههای فتوولتائیک، اقدام به اجرا و احداث نیروگاههای خورشیدی در سریع ترین زمان ممکن، با استفاده از قابلیتهای پیمانکاران محلی آموزش دیده می نماید.

به دلیل رعایت استانداردهای سطح بالا، نیروگاههای ساخت کی پی وی، همواره بالاترین عملکرد، کوتاهترین زمان بازگشت سرمایه و بالاترین سوددهی را دارند.

انرژی پاک - عملکرد تضمینی

مزرعه خورشیدی رفسنجان

کی پی وی سولار ایران، موفق به ساخت یک نیروگاه 1.2 مگاواتی فتوولتاییک در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان شده است که از خرداد 1396 برق تولیدی را به شبکه تزریق می نماید. عملکرد این نیروگاه، فراتر از تمام تخمین های قبلی بوده که نشانگر تخصص و دقت تیم کی پی وی و نویدبخش بهره برداری پایدار و مطلوب نیروگاههای خورشیدی این شرکت است.